noemihajek@tlen.pl
jak pracuję
O mnie
jak pracuję
Płyta
Teksty
Galeria
News
Kontakt
LinkiMuzyką zajmuję się od najmłodszych lat. Jako dziecko uczęszczałam do szkoły muzycznej i skończyłam klasę fortepianu. Nawiasem mówiąc jest to najbardziej nielubiany przeze mnie instrument i do dzisiaj nie potrafię na nim grać:)
Interesowały mnie wszystkie inne instrumenty, więc w pewnym okresie życia miałam w domu kilka gitar w tym basówkę, starą rozpadającą się perkusję i zmuszałam wszystkich znajomych do muzykowania ze mną. Nagrywałam moje twórczości na stary magnetofon, po czym brałam drugi i dalej nagrywałam tzw. drugą ścieżkę (hihi), podczas gdy z pierwszego leciała jakaś wcześniej kiepsko nagrana melodyjka, a ja dogrywałam następny instrument. Nie można było tego słuchać:((
Na dzień dzisiejszy “trochę” się zmieniło. Bóg pobłogosławił mi i mogę zajmować się tym co lubię najbardziej w lepszych warunkach i przy lepszym sprzęcie.
Mam w domu mini studio, szumnie to brzmi a wygląda skromnie, chociaż wiele można zrobić. Pracuję na Cubase i WaveLabie (takie muzyczne programy komputerowe), obok stanowiska komputerowego kilka instrumentów ma swoje miejsce i ... jak mam wenę to nagrywam.


Istnieje także komercyjny aspekt mojej pracy. Robię aranżacje muzyczne do tekstów chrześcijańskich, tak więc jeżeli napisałeś tekst i chcesz z niego zrobić pieśń to możesz u mnie zamówić opracowanie muzyczne.